SONORE YD300-104R140B 12″ 250W Woofer
- RMS: 250 Watts
- Frequency Response: 36Hz – 2kHz
- Magnet : 140mm
- Sensitivity : 93dB
- Voice Coil : 51mm
- Impedance: 8Ω
| Dimensions | 34 × 34 × 31.5 cm |
Be the first to review “SONORE YD300-104R140B 12″ 250W Woofer” Cancel reply